Euphoria, Game of Thrones'un ardından en çok izlenen ikinci HBO dizisi oldu

2.787 Gösterim
1 Mart 2022 15:10
Euphoria, Game of Thrones'un ardından en çok izlenen ikinci HBO dizisi oldu

2. sezonu 27 Şubat'ta final yapan Euphoria, 2004'ten günümüze kadar Game of Thrones'un ardından en çok izlenen ikinci HBO dizisi oldu.


Geçtiğimiz pazar günü yayınlanan All My Life, My Heart Has Yearned for a Thing I Cannot Name adlı final bölümü 6,6 milyon izleyiciye ulaşan Euphoria'nın 2. sezonu, bölüm başına 16,3 milyon izleyici ortalaması tutturarak, HBO'da son 18 yılda Game of Thrones'un ardından en çok izlenen ikinci dizi sezonu oldu. Dizinin 2. sezonunun ilk bölümünün izlenme sayısı ABD'de 19 milyona yaklaştı. 2004'tan bu yana bir HBO dizisinin herhangi bir sezonu için en iyi ikinci performansı yakalayan Euphoria, HBO Max izlenme listelerinde ABD'de üst üste yedinci hafta liderliği alırken, Latin Amerika ve Avrupa'da da bu haftanın en başarılı dizisi oldu.

Kadrosunda Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Colman Domingo, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid ve Austin Abrams gibi isimlerin yer aldığı dizi, 2. sezonunun henüz ilk dört bölümü yayınlandığında ilk sezona göre bölüm başına düşen izleyici ortalamasını %100 arttırmış ve Super Bowl karşısında yayınlanan A Thousand Little Trees of Blood adlı altıncı bölümüyle de izlenme rekor kırmıştı.

Kaynak: Variety

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.