Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'lı Netflix filmi Yolun Açık Olsun'dan fragman yayınlandı

10.688 Gösterim
25 Nisan 2022 14:27
Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'lı Netflix filmi Yolun Açık Olsun'dan fragman yayınlandı

Başrollerinde Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Netflix filmi Yolun Açık Olsun'dan fragman yayınlandı. Film, 23 Mayıs'tan itibaren izleyiciyle buluşacak.


Hakan Evrensel'in aynı adlı kitabından uyarlanan ve başrollerinde Engin Akyürek ile Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Yolun Açık Olsun filminden fragman yayınlandı. Yüzbaşı Salih'in, Asteğmen Kerim'i büyük aşkı Elif'le kavuşturmak için Dalyan'a doğru çıktığı yolculuğu ve yolculuk sırasında yaşadığı geçmişle hesaplaşmayı konu alan film, 23 Mayıs'tan itibaren Netflix ekranlarında izleyiciyle buluşacak. 

 

Nefes: Vatan Sağolsun'un senaristi Hakan Evrensel'in senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda 7. Koğuştaki Mucize, Kaybedenler Kulübü Yolda ve Beni Çok Sev gibi filmlerin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Başrollerdeki Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş, Yüzbaşı Salih ve Asteğmen Kerim karakterlerini canlandırırken İlker Kızmaz, Alpay Atalan, Belfu Benian ve Özlem Çakar Yalçınkaya gibi isimler bu iki oyuncuya eşlik ediyor.

 

Lanistar Medya ve Same Film'in yapımcılığını üstlendiği Yolun Açık Olsun filminden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.