Despicable Me serisinin yapımcısından Shrek ve Puss in Boots yeniden çevrimleri ile Super Mario animasyonu geliyor

3.173 Gösterim
7 Kasım 2018 14:25
Despicable Me serisinin yapımcısından Shrek ve Puss in Boots yeniden çevrimleri ile Super Mario animasyonu geliyor

Despicable Me serisi ve bu seriden çıkan Minions'ın yapımcısı Christopher Meledandri, Shrek ve Puss in Boots'un yeniden çevrimlerinde direksiyondaki isim olacak. Ayrıca, Meledandri'nin ortaklarından olduğu Illumination Entertainment, Super Mario Bros.'un animasyon uyarlaması için de kolları sıvıyor.


Dünya genelinde $3,5 milyar hasılata ulaşmış olan DreamWorks'ün Shrek evreni sinemada yeniden ele alınıyor. Variety'nin özel haberine göre Despicable Me serisinin yapımcısı Illumination Entertainment'ın ortaklarından Christopher Meledandri, Shrek ve Puss in Boots'un yeniden çevrimleri için görevlendirilen isim oldu. Habere göre Meledandri, Shrek ve evrene dahil diğer karakterlerin yeni bir hikâyeyle günümüz seyircisine daha çok hitap eden bir vizyon geliştireceklerini fakat orijinal filmlerin Mike Myers, Eddie Murphy, Antonio Banderas gibi isimlerden oluşan seslendirme kadrosunun karakterlerine dönmelerinde yana olduğunu belirtti.

Illumination Entertainment ile ilgili gelen bir diğer haber ise video oyun dünyasının en bilinen karakteri Super Mario'nun yeni sinema macerası oldu. Christopher Meledandri ve Illumination Entertainment, ünlü karakterin başrolünde olduğu bir Super Mario Bros. animasyonu için hazırlıklara başladı. Oyun dünyasının dahi isimleri arasında göstrilen, Nintendo'da Mario Bros., Donkey Kong, The Legend of Zelda gibi klasiklere imza atan Shigeru Miyamoto'nun da sürecine dahil olacağı filmin, firmanın öncelikleri arasında yer aldığı ve 2022 yılında gösterime girmesinin planlandığı belirtiliyor. Illumination Entertainment'ın yeni animasyonu Grinç (The Grinch)'in, 23 Kasım'da Türkiye'de gösterime gireceğini de belirtelim.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.