Cenazemize Hoş Geldiniz'den fragman yayınlandı

1.291 Gösterim
20 Kasım 2023 15:59
Cenazemize Hoş Geldiniz'den fragman yayınlandı

Oyuncu kadrosunda Gonca Vuslateri, Timur Acar, Şükran Ovalı, İsmail Ege Şaşmaz, Sevda Erginci ve Erkan Can gibi isimlerin yer aldığı Cenazemize Hoş Geldiniz'den fragman yayınlandı. Film, 22 Aralık'tan itibaren sinemalarda izleyiciyle buluşacak.


Neslihan Yeşilyurt'un yönetmenliğini üstlendiği, Doğacan Güneş Perkün ve Gonca Vuslateri'nin senaryosunu kaleme aldığı komedi filmi Cenazemize Hoş Geldiniz, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Uzun süredir birlikte olan İrem ve Ozan'ın nişanlanacakları günde, İrem'in ailesinde beklenmedik bir vefatında gerçekleşmesiyle gelişen olayları anlatan filmde, filmin senaryosunda da imzası bulunan Gonca Vuslateri'nin yanı sıra Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Erkan Can, Gözde Seda Altuner, Timur Acar, Şükran Ovalı, Şebnem Sönmez, Deniz Uğur, Hakan Meriçliler, Hayal Ada Topakkaya, Güven Hokna, Serhat Kılıç ve Müge Boz gibi isimler yer alıyor. Medyapım ve Ay Yapım ortaklığı ile 22 Aralık'tan itibaren sinema salonlarında seyirciyle buluşacak olan Cenazemize Hoş Geldiniz'in konusu ve fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

4 yıldır sevgili olan İrem ve Ozan, nişanlanacakları günün sabahında, beraber yaşadıkları evlerinde uyanırlar. İrem bu nişandan dolayı gergindir çünkü ailesinin her üyesi birbirinden deli dolu ve sorun çıkarmaya müsaittir. Ozan’ın anne ve babası ise çok iyi eğitim almış aristokrat bir ailedir. Üstelik iki aile ilk kez nişanda tanışacaklardır. İrem’in aynı gün Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden çıkacak annesi, dolandırıcı teyzesi, Hollanda’dan gelen çılgın halası, şarkıcılık hasreti çeken teyzesi ve ölmüş kocasını sayıklayan büyük halası kafasını karıştırırken asıl büyük olay başka yerden patlak verir ve büyük babaannesi Atike nişan günü vefat eder. Bir de Atike’nin cenazesi Belediyenin hizmeti olan soğuk sistem buzdolabına konularak aile evinin bahçesine getirilince olaylar karmaşık bir hal alır. Aile üyelerinin sırları ve renkli karakterleri bir bir ortaya çıkmaya başlayacaktır.

 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.