Çağlar Çorumlu'nun yer aldığı Ayak İşleri, 12 Mayıs’ta Gain’de başlıyor

11.194 Gösterim
7 Mayıs 2021 13:43
Çağlar Çorumlu'nun yer aldığı Ayak İşleri, 12 Mayıs’ta Gain’de başlıyor

Gain’in kahkaha, aksiyon ve macera vadeden yeni dizisi Ayak İşleri için geri sayım başladı! İlk fragmanı yayınlanan dizinin başlangıç tarihi de belli oldu. Ayak İşleri ilk üç bölümüyle 12 Mayıs’ta Gain’de! 


Başrollerinde Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın birlikte yer aldığı Ayak İşleri, şimdiden komedi-aksiyon türünün en başarılı örneklerinden biri olmaya aday. Komik anların yanı sıra aksiyon sahneleriyle de kendinden söz ettirecek dizinin senaristliğini Caner Özyurtlu ve Volkan Öge paylaşırken, yönetmen koltuğunda ise Caner Özyurtlu oturuyor. Her bölümde sürpriz konukların da yer alacağı Ayak İşleri’nin ilk üç bölümün konukları ise; Sarp Akkaya, Esra Ruşan ve Sarp Apak.

Görev odaklı maço Vedat ve politik doğruculuğa kafa takmış Z kuşağı Evren'in yanında çalıştıkları zengin iş adamının ufak tefek işlerini halletmeye çalışırken düştükleri durumları, kıvrak bir komedi diliyle anlatan dizi, aynı zamanda aksiyon sahneleriyle de teknik anlamda tatmin edici bir iş olarak dikkat çekmeye hazırlanıyor.

 

Köpek kaçırmaktan apartman toplantılarına katılmaya kadar hepsi birbirinde "ciddi" ayak işlerini yerine getirmeye çalışan Evren ile Vedat'ın her bölümünde birbirinden değerli sürpriz konuk oyuncularla da şenlecek maceralarını Gain üzerinden izleyebileceğiz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.