Burak Özçivit ve Murat Boz'lu Kardeşim Benim 2'den merakla beklenen ilk fragman yayınlandı

5.763 Gösterim
27 Ekim 2017 18:00
Burak Özçivit ve Murat Boz'lu Kardeşim Benim 2'den merakla beklenen ilk fragman yayınlandı

Burak Özçivit ve Murat Boz'un başrollerini paylaştığı Kardeşim Benim 2'den merakla beklenen ilk fragman nihayet yayınlandı.


Babalarının bıraktığı vasiyet vesilesiyle uzun yıllar sonra bir araya gelen Hakan ve Ozan kardeşlerin yeni maceralarına odaklanan Kardeşim Benim 2'nin yönetmen koltuğuna yeniden Mert Baykal oturuyor. Kardeşim Benim'deki uyumlarıyla sevilen bir ikili haline gelen Burak Özçivit ve Murat Boz'un başrollerini paylaştığı filmin kadrosunda Ferdi Sancar, Leyla Feray ve Pınar Deniz gibi isimler de yer alıyor.

24 Kasım 2017 tarihinde seyirciyle buluşacak olan Kardeşim Benim 2'nin yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Merakla beklenen ikinci filmin konusu ise şu şekilde: 

 

İki ünlü kardeş Hakan (Burak Özçivit) ve Ozan (Murat Boz), arkadaşları Tato’ya (Ferdi Sancar) karşı son vazifelerini yerine getirmek için Ege’dedirler. Tato ölmüştür. Tesadüf bu ya, iki gün sonra Hakan’ın düğünü vardır fakat cenaze için köye gelmişlerdir. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem’le (Pınar Deniz) evlenecektir. Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan’ın ensesindedir. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz’de bulurlar. Üstelik yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan bir Leyla (Leyla Feray), öldü sandıkları Tato, zamansız bir aşk, yetişmeleri gereken bir düğün gibi dertlerle...

 

Macera dolu komedide Hakan ve Ozan’ın kardeşlik bağı bu zorlu sınavdan geçebilecek mi? Hakan ve Didem arasındaki sevgi Muzaffer’in baskılarına direnebilecek mi? Ozan ve Leyla arasındaki kıvılcım nişanlı ve abilerden sıyrılabilecek mi?

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.