Box Office Türkiye: Tarantino'nun yeni filmi Once Upon a Time In Hollywood, gişenin yeni lideri!

2.786 Gösterim
26 Ağustos 2019 18:50
Box Office Türkiye: Tarantino'nun yeni filmi Once Upon a Time In Hollywood, gişenin yeni lideri!

Quentin Tarantino'nun yeni filmi Bir Zamanlar... Hollywood'da (Once Upon a Time In Hollywood), Box Office Türkiye'ye birinci sıradan giriş yaptı.


Quentin Tarantino'nun daha vizyona girmeden ses getiren filmi Bir Zamanlar... Hollywood'da (Once Upon a Time In Hollywood), vizyondaki ilk üç gününde Box Office Türkiye'nin yeni lideri oldu. Hafta sonunda 98.416 seyirci tarafından izlenen film, bu performansla Tarantino'nun şu ana kadarki yapımları arasında Türkiye'de en iyi açılışa imza atan film oldu.

 

Vizyondaki dördüncü hafta sonunu geride bırakan ve bir önceki hafta sonunun gişe lideri olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw), 64.812 seyirciyle haftayı ikinci sırada kapatırken toplamda 1.141.054 seyirciye ulaştı. Haftanın yeni filmlerinden Sar Başa, 61.849 seyirciyle listeye üçüncü basamaktan giriş yaparken Angry Birds Filmi 2 vizyondaki ikinci hafta sonunda 35.036 seyirciyle dördüncü sırada yer aldı. Siccin 6 ise 32.492 seyirciyle beşinci sırada yer alan yapım oldu.

23 - 25 Ağustos 2019 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.