Box Office Türkiye Özel: Jim Carrey'li Kirpi Sonic filmini ön gösterimde izleme fırsatı!

4.491 Gösterim
7 Şubat 2020 14:20
Box Office Türkiye Özel: Jim Carrey'li Kirpi Sonic filmini ön gösterimde izleme fırsatı!

Box Office Türkiye Özel: 14 Şubat'ta vizyona girecek olan Jim Carrey'li Kirpi Sonic filmini ön gösterimde izleme fırsatı!


İlk oyunu 1991 yılında SEGA tarafından yayımlandığından beri en popüler video oyunu ve karakterlerinden biri olan Sonic the Hedgehog, canlı çekim uyarlamasıyla bu kez sinema seyircisiyle bir araya geliyor. Jeff Fowler'ın yönetmenliğini üstlendiği, oyuncu kadrosunda Jim Carrey, James Marsden, Neal McDonough gibi isimlerin yer aldığı Kirpi Sonic (Sonic the Hedgehog), devletin mavi kirpi Sonic'i yakalaması için çılgın bilim insanı Dr. Ivo Robotnik'i görevlendirmesiyle gelişen olayları konu ediniyor.

 

Merakla beklenen filmin, 13 Şubat günü İstanbul'da yapılacak ön gösterimine davetiye kazanma fırsatı ise Box Office Türkiye’de! 11 Şubat saat 14.00'a kadar Twitter'da aşağıya eklediğimiz ilgili tweetimizi RT'leyenler arasında yapılacak çekilişle 5 kişi, çift kişilik ön gösterim davetiyesinin sahibi olacak. Ön gösterim saati ve mekânı çekiliş sonrasında kazananlara açıklanacaktır.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.