Box Office Türkiye Özel: Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'in yapımcılarından yeni animasyon Yeti Efsanesi'ni ön gösterimde izleme fırsatı!

2.569 Gösterim
19 Eylül 2019 15:40
Box Office Türkiye Özel: Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'in yapımcılarından yeni animasyon Yeti Efsanesi'ni ön gösterimde izleme fırsatı!

Box Office Türkiye Özel: 27 Eylül'de gösterime girecek olan Yeti Efsanesi (Abominable) filmini ön gösterimde izleme fırsatı!


Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin yapımcılarının yeni animasyon filmi Yeti Efsanesi (Abominable), 27 Eylül'de Türkiye'de gösterime giriyor. Jill Culton'ın senaryosuna imza attığı ve Todd Wilderman ile birlikte yönetmenliğini üstlendiği Yeti Efsanesi, çatılarında bir Yeti ile tanışan genç Yi ve arkadaşlarının Şangay sokaklarından Himalaya’nın zirvelerine kadar uzanan macerasını anlatıyor.

 

Eğlenceli bir seyirclik vadeden animasyon filmin, 26 Eylül günü İstanbul'da yapılacak ön gösterimine davetiye kazanma fırsatı ise Box Office Türkiye’de! 24 Eylül saat 15.00'a kadar Twitter'da aşağıya da eklediğimiz ilgili tweetimizi RT'leyenler arasında yapılacak çekilişle 10 kişi, çift kişilik ön gösterim davetiyesinin sahibi olacak. Ön gösterim saati ve mekânı çekiliş sonrasında kazananlara açıklanacaktır.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.