Box Office Türkiye Özel: 12 Temmuz'da vizyona girecek olan The Crawl'u ön gösterimde izleme fırsatı!

2.300 Gösterim
4 Temmuz 2019 11:09
Box Office Türkiye Özel: 12 Temmuz'da vizyona girecek olan The Crawl'u ön gösterimde izleme fırsatı!

Box Office Türkiye Özel: Gerçekleştireceğimiz çekilişle, 12 Temmuz'da vizyona girecek olan Ölümcül Sular'ı ön gösterimde izleme fırsatı yakalayabilirsiniz.


High Tension, The Hills Have Eyes ve Piranha 3D gibi korku filmleriyle tanınan Alexandre Aja'nın yine korku türündeki yeni filmi Ölümcül Sular, yaşadığı yer olan Florida'yı vuran kasırganın ardından yaşanan selde babasını kurtarmaya çalışırken alligatörlere karşı hayatta kalma mücadelesi veren Haley Keller'ın hikâyesini anlatıyor. Başrolde Haley karakterine hayat veren Kaya Scodelario'nun yer aldığı filmin kadrosunda Barry Pepper, Ross Anderson, Anson Boon ve Ami Metcalf gibi isimler bulunuyor.

12 Temmuz tarihinde ülkemizde vizyona girecek olan Ölümcül Sular'ın, 11 Temmuz günü İstanbul'da yapılacak ön gösterimine davetiye kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

5 Temmuz (yarın) saat 11.00'da Twitter'da başlayacak olan çekilişimizle; 10 kişi, çift kişilik ön gösterim davetiyesinin sahibi olacak. Ön gösterim saati ve mekânı çekiliş sonrasında açıklanacaktır.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.