Box Office Türkiye: Mucize 2 Aşk, üçüncü hafta sonunda da gişenin birinci sırasında yer aldı

6.856 Gösterim
23 Aralık 2019 16:30
Box Office Türkiye: Mucize 2 Aşk, üçüncü hafta sonunda da gişenin birinci sırasında yer aldı

Gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Mucize 2 Aşk, Box Office Türkiye liderliğini korumayı başardı.


Mahsun Kırmızıgül imzalı Mucize 2 Aşk, hafta sonunda 177.159 seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye hafta sonu listesinin birinci sırasında yer almayı sürdürdü. Film böylelikle bu yıl içerisinde Organize İşler Sazan Sarmalı ve 7. Koğuştaki Mucize'den sonra üst üste üç hafta sonunu gişenin zirvesinde geçirmeyi başaran üçüncü yerli yapım oldu. Film toplamda ise şu ana kadar 1.369.215 seyirci tarafından izlendi.

 

Sadece haftanın değil yılın en merak edilen yapımlarından olan Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi (Star Wars: The Rise of Skywalker), gösterimdeki ilk üç gününde 165.100 seyirci tarafından izlendi. Filmin prömiyeri akabinde aldığı negatif yorumların Türkiye seyircisinde de bir karşılığı olduğunu, yine J.J. Abrams'ın yönettiği The Force Awakens'ın açılış performansının yarısına bile erişememesinden görebiliyoruz.

 

Vizyondaki beşinci hafta sonunu geride bırakan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, 89.909 seyirciyle listenin üçüncü sırasında yer alırken, bir önceki hafta sonu gösterime giren Aman Reis Duymasın 78.844 seyirciyle dördüncü basamakta kendine yer buldu. Haftanın bir diğer yeni filmi Kırk Yalan ise, 57.552 seyirciyle Box Office Türkiye'nin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

20 - 22 Aralık 2019 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.