Box Office Türkiye: İnanılmaz Aile 2, iki yıl aradan sonra üst üste üç hafta sonunu lider kapatan ilk animasyon oldu

4.784 Gösterim
10 Eylül 2018 17:57
Box Office Türkiye: İnanılmaz Aile 2, iki yıl aradan sonra üst üste üç hafta sonunu lider kapatan ilk animasyon oldu

İnanılmaz Aile 2, üst üste üçüncü hafta sonunu da Box Office Türkiye'nin zirvesinde kapatarak Kayıp Balık Dori'den bu yana bunu başarabilen ilk animasyon oldu.


Vizyondaki üçüncü hafta sonunda 99.274 seyirci tarafından izlenen ve muhtemelen bu hafta içerisinde toplamda 1 milyon seyirci barajını geride bırakacak olan İnanılmaz Aile 2, 2018 yılında arka arkaya üç hafta sonunu gişe lideri olarak kapatmayı başaran dördüncü yabancı yapım oldu (Diğer üç yapım: Avengers: Infinity War, Jurassic World: Fallen Kingdom ve Deadpool 2). Film şimdiden Türkiye'de tüm zamanların en çok izlenen on birinci animasyon filmi olmayı başardı.

Hafta sonunun iki yeni filmi ise İnanılmaz Aile 2'yi takip eden yapımlar oldular. Alfa Kurt (Alpha), açılışını 51.582 seyirciyle ikinci sırada gerçekleştirirken, animasyon film Arı Maya 2: Bal Oyunları ise 40.327 seyirciyle listeye üçüncü sıradan girdi. Vizyondaki dördüncü hafta sonunu geride bırakan Siccin 5, 37.227 seyirciyle Box Office Türkiye hafta sonu listesinde dördüncü sırada kendine yer bulurken, Facia Üçlü 32.069 seyirciyle beşinci sırada yer alan yapım oldu.

07 - 09 Eylül 2018 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.