Box Office Türkiye: Haftanın yenileri Cici Babam ve Maşa ile Koca Ayı 2 gişenin zirvesinde yer aldı

4.123 Gösterim
24 Nisan 2018 17:40
Box Office Türkiye: Haftanın yenileri Cici Babam ve Maşa ile Koca Ayı 2 gişenin zirvesinde yer aldı

Geride bıraktığımız hafta sonunda vizyonun iki yeni filmi Cic Babam ile Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık, açılışlarını Box Office Türkiye'nin zirvesinde gerçekleştirdiler.


Bir önceki hafta sonu Rampage: Büyük Yıkım'ın açılışını gişenin zirvesinde gerçekleştirmesinden bir hafta sonra Box Office Türkiye liderliğine yeniden bir yerli film oturdu. Meltem Bozoflu'nun yönetmenliğini üstlendiği Cici Babam, 101.514 seyirciyle gişenin yeni lideri olurken, geçen yıl içerisinde gösterime giren ve toplamda 467.951 seyirci tarafından izlenen Maşa ile Koca Ayı'nın devam filmi Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık, zirveyi yakından takip etti ve 101.436 seyirciyle açılışını ikinci sırada gerçekleştirdi.

Sekizinci hafta sonunda da başarılı gişe performansını sürdüren Ailecek Şaşkınız, 95.588 seyirciyle Box Office Türkiye'nin üçüncü sırasında yer aldı. Box Office Türkiye'yi domine edecek bir gişe filminin olmamasını iyi değerlendiren ve toplamda 3.649.384 milyon seyirciye ulaşan Ailecek Şaşkınız, vizyon macerasını 4 milyon seyirci baremi sınırına yakın bitirecek gibi duruyor.

 

Açılışını zirvede gerçekleştiren Dwayne Johnson'lı Rampage: Büyük Yıkım, ikinci hafta sonunda 68.939 seyirciyle listede dördüncü sırada kendine yer bulurken, Bizim Köyün Şarkısı 53.051 seyirciyle Box Office Türkiye'nin beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

20 - 22 Nisan 2018 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.