Box Office Türkiye: Görümce üçüncü hafta sonunda da lider

4.657 Gösterim
19 Aralık 2016 17:50
Box Office Türkiye: Görümce üçüncü hafta sonunda da lider

Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi'nin gösterime girdiği hafta sonunda, Görümce Box Office Türkiye'deki liderliğini korumayı başardı.


Vizyondaki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Görümce, Box Office Türkiye liderliğini sürdürmeyi başardı. Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi'nin gösterime girdiği hafta sonunu zirvede kapamayı başaran Görümce, üç hafta üst üste gişenin lideri olmuş oldu. Şu anda 1.285.332 biletli seyirciye ulaşmış olan film, 2 milyon baremini zorlayacak gibi duruyor.

Geçen hafta sonunun en önemli filmlerinden Rogue One, beş gün boyunca 210.005 biletli seyirciye ulaştı. Bir diğer yan bölüm hikâyesi ele alan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ile paralel bir ilk hafta sonu performansı sunan film, totalde 600-650 bin civarı bir izleyiciye ulaşabilir.

 

Dağ 2 yedinci hafta sonunda, bir önceki hafta sonuna göre seyircisini arttırdı. Her hafta sonunda tahminleri yanıltan film, 3 milyon baremini çok kolay bir şekilde aşacak. Çakallarla Dans 4 ve Sen Benim HerŞeyimsin ise sırasıyla Box Office Türkiye'nin dört ve beşinci sırasında yer aldı.

16-18 Aralık 2016 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.