Box Office Türkiye: Cingöz Recai, 250 bini aşkın seyirciyle gişenin zirvesinde!

7.321 Gösterim
16 Ekim 2017 17:30
Box Office Türkiye: Cingöz Recai, 250 bini aşkın seyirciyle gişenin zirvesinde!

Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği, Peyami Safa'nın ünlü karakterinin sinema macerası olan Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü, vizyondaki ilk hafta sonunda 250 bini geçkin seyirci tarafından izlenerek Box Office Türkiye'nin zirvesine yerleşti.


Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli ve Haluk Bilginer gibi isimlerin yer aldığı geniş kadrosuyla dikkat çeken Cingöz Recai: Bir Efsanenin Dönüşü, vizyondaki ilk hafta sonunda 258.655 biletli seyirci tarafından izlendi ve bu sonuçla gişenin zirvesine yerleşti. Ekim aylarında gösterime giren yapımlar arasında tüm zamanların altıncı en iyi açılışını gerçekleştiren film, yönetmen Onur Ünlü'nün filmografisi içerisinde de en iyi açılış performansına sahip yapım oldu.

Sermiyan Midyat'ın yönetip başrolünde yer aldığı Ay Lav Yu Tuu, vizyondaki dördüncü hafta sonunda 50.811 seyirci tarafından izlenerek gişenin ikinci sırasında yer aldı. Gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Kurtlar Vadisi Vatan ise haftayı listenin üçüncü sırasında kapattı.

 

Animasyon yapım My Little Pony Filmi, Box Office Türkiye'nin dördüncü sırasında yer alırken, hafta sonunun bir diğer yeni filmi Ölüm Günün Kutlu Olsun (Happy Death Day) 45.282 seyirciyle listeye beşinci sıradan giriş yapmış oldu.

13 - 15 Ekim 2017 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.