Box Office Türkiye: Captain Marvel, ikinci hafta sonunda gişe liderliğini korudu

2.720 Gösterim
18 Mart 2019 17:55
Box Office Türkiye: Captain Marvel, ikinci hafta sonunda gişe liderliğini korudu

MCU'nun yirmi birinci filmi Captain Marvel, vizyondaki ikinci hafta sonunda da gişe liderliğini bırakmadı.


Vizyondaki ilk hafta sonunda, dünyanın geri kalanında olduğu gibi Türkiye'de görkemli bir açılış gerçekleştiren Captain Marvel, ikinci hafta sonunda da Box Office Türkiye liderliğini sürdürdü. Hafta sonunda 175.613 biletli seyirci tarafından izlenen film, yılın üst üste iki hafta sonunu gişenin zirvesinde kapatmayı başaran ilk yabancı film filmi oldu. Film on bir günde ise toplam 743.302 seyirci tarafından izlendi.

 

Haftanın gişe performansı merak edilen filmi Türk İşi Dondurma, 116.599 seyirciyle açılışını ikinci sırada gerçekleştirdi. Türk İşi Dondurma'nın beklenti altı açılışı, filmin total gişe performansının, yapımcısının filmlerinden Ayla ve Müslüm'den ziyade Çiçero'ya paralellik göstereceğinin sinyallerini kuvvetli bir şekilde veriyor.

 

Haftanın bir diğer yeni filmi Wonder Park ise 81.809 seyirciyle açılışını listenin üçüncü sırasında gerçekleştirdi. Gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Öldür Beni Sevgilim, 75.863 seyirciyle kendine dördüncü sırada yer bulurken, The Possession of Hannah Grace 28.157 seyirciyle hafta sonunun beşinci sırasında yer alan yapım oldu.

15 - 17 Mart 2019 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.