Box Office Türkiye: Çalgı Çengi İkimiz gişenin zirvesine yerleşti

9.800 Gösterim
9 Ocak 2017 18:00
Box Office Türkiye: Çalgı Çengi İkimiz gişenin zirvesine yerleşti

Yeni yılın ilk büyük gişe filmlerinden Çalgı Çengi İkimiz, beklenildiği gibi Box Office Türkiye'ye girişini zirveden gerçekleştirdi.


2011 yılında Çalgı Çengi ile tanıdığımız Salih ve Gürkan'ın maceralarının devamını konu edinen Çalgı Çengi İkimiz, beklenildiği üzere Box Office Türkiye'ye birinci sıradan giriş yaptı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolünde yer aldığı film, hafta sonunda yarım milyonun üzerinde kişi tarafından izlendi.

2016'nın en çok izlenen filmi ve geçen haftanın lideri Dağ 2, onuncu hafta sonunda da iyi bir gişe performansı göstererek listenin ikinci sırasında yer aldı. Hafta sonunda 62.878 biletli seyirci tarafından izlenen Matt Damon'lı Çin Seddi (The Great Wall) Box Office Türkiye'de üçüncü sırada yer alırken, Murat Boz'un başrolünde yer aldığı Dönerse Senindir dördüncü sıradan kendine yer buldu. Video oyun uyarlaması Assassin's Creed 49.279 biletli seyirciyle beşinci sırada yer alırken, çağımızın en büyük ifşa olayının başrolü Edward Snowden'ın hayatını konu edinen Snowden yaklaşık 10 bin seyirciyle açılışını yaptı.

06 - 08 Ocak 2017 "Hafta Sonu Box Office Türkiye" detaylı sıralamasını görmek için tıklayınız.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.