Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Can Feda'dan ilk fragman geldi

6.646 Gösterim
13 Mart 2018 17:01
Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Can Feda'dan ilk fragman geldi

Başrollerini Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in paylaştığı Can Feda'dan ilk fragman geldi.


Vatan için mücadele eden iki askerin hikâyesinin konu edildiğini Can Feda'nın senaryosu Kardeşim Benim serisiyle yakından tanıdığımız Zafer Külünk'ün kaleminden çıkarken yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor. Başrolde yer alan iki askere Burak Özçivit ve Kerem Bürsin'in hayat verdiği film, TAFF ve BRK'S Production işbirliğinde gerçekleşiyor. Can Feda'nın konusu ise şöyle: 

 

Türk ordusu, 7 yıldır bir iç savaşın sürdüğü, dünyanın en tehlikeli bölgesine, yanında hiçbir müttefik devlet olmadan giriş yapar. Bu esnada, Yüzbaşı Alparslan'ın (Burak Özçivit) komutasındaki 6 kişilik Özel Kuvvetler timi, Pilot Yüzbaşı Onur'un (Kerem Bürsin) da katılımıyla Türk ordusuna karşı kurulan büyük tuzağı ortaya çıkarır. Vatan millet uğruna, bu tuzağı bozmak için yüzlerce teröriste karşı tek başına ölüm kalım mücadelesi veren tim için belki de asıl sınav, vicdanın sesini unutmamak ve insanlık dışı savaş koşullarında insan kalmayı bilmektir.

Özçivit ve Bürsin hayranları tarafından uzun süredir merakla beklenen Can Feda, 06 Nisan 2018 tarihinde seyirciyle buluşacak. Filmin yayınlanan ilk fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.