Aslı İnandık'ın başrolünde yer aldığı Aslı Gibidir'den fragman yayınlandı

5.417 Gösterim
11 Aralık 2018 17:13
Aslı İnandık'ın başrolünde yer aldığı Aslı Gibidir'den fragman yayınlandı

Aslı İnandık'ın başrolünde yer aldığı Aslı Gibidir'den fragman yayınlandı.


Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Aslı'nın hayallerine ulaşmak için atıldığı macerayı konu edinen Aslı Gibidir'in başrolünde sosyal medyada taklitleriyle tanınan Aslı İnandık yer alıyor. Evren Erdoğan, Ayşe Balıbey ve Bener Karaçor'un senaryosunu kaleme aldığı ve Ali Yorgancıoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin konusu şu şekilde:

 

Aslı çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen iyi niyetli, saf ve hayalperest bir kızdır. Hayallerinin peşinden gider ve özel bir konservatuarın oyunculuk bölümünü kazanır. Ailesi bu duruma karşı çıkar ve beklediği desteği göremez. Çaresizce para kazanmak için ne yapacağını düşünürken 'gerçek hayatta sipariş üstüne oyunculuk' yapan dublörler kulübüyle tanışır ve orada çalışmaya başlar. Burası hem Aslı’nın okul parasını kazanabileceği hem de kılıktan kılığa girerek oyunculuk yeteneklerini sergileyebileceği bir yerdir. Her şey yolunda giderken, iş için gönderildiği eğlenceli görevlerden birinde hesapta olmayan bir aşk kapısını çalar.

Toygan Avanoğlu, Ahmet Olgun Sünear, Enis Arıkan, Nazlı Tosunoğlu ve Ayten Uncuoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Aslı Gibidir, 25 Ocak 2019 tarihinde vizyona girecek. Filmden yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.