Apple TV+'ın yeni mini dizisi Black Bird'ten fragman yayınlandı

5.798 Gösterim
9 Haziran 2022 15:58
Apple TV+'ın yeni mini dizisi Black Bird'ten fragman yayınlandı

Apple TV+'ın gerçek olaylardan esinlenen hapishane dizisi Black Bird'ten fragman yayınlandı. 6 bölümlük mini dizi, 8 Temmuz'dan itibaren ekranlarda olacak.


James Keene'in In With The Devil: A Fallen Hero, A Serial Killer, and A Dangerous Bargain for Redemption adlı otobiyografik romanında anlattığı gerçek olaylardan esinlenen Black Bird dizisinden fragman yayınlandı. 6 bölümlük mini dizinin ilk iki bölümü, 8 Temmuz'da yayınlandıktan sonra kalan bölümler, 5 Ağustos'a kadar birer hafta arayla Apple TV+ ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

 

10 yıllık hapishane cezasından kurtulmak için FBI tarafından kendisine teklif edilen anlaşma gereği onlarca kadını öldüren seri katil Larry Hall ile arkadaş olup daha fazla cinayetin itirafını koparması için yüksek güvenlikli bir hapishaneye nakledilen Jimmy Keene'nin yaşadıklarını konu alan dizide; Jimmy Keene'i Taron Egerton, Larry Hall'u ise Paul Walter Hauser oynarken Sepideh Moafi, Greg Kinnear ve geçtiğimiz günlerde 67 yaşında hayatını kaybeden Ray Liotta gibi isimler ikiliye eşlik ediyor.

 

8 Temmuz'dan itibaren Apple TV+ ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Black Bird dizisinden yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Apple, THR

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.