Amazon Prime Video'nun ilk yerli orijinal filmi Rüyanda Görürsün'ün yayın tarihi açıklandı

11.382 Gösterim
12 Ocak 2023 21:13
Amazon Prime Video'nun ilk yerli orijinal filmi Rüyanda Görürsün'ün yayın tarihi açıklandı

Burcu Özberk ile Murat Boz'un başrolünde yer aldığı, Amazon Prime Video'nun yerli ilk orijinal filmi Rüyanda Görürsün, 3 Şubat'tan itibaren seyirciyle buluşacak.


2020 yılının Eylül ayında Türkiye pazarına giren Amazon Prime Video yerli ilk oriijnalini açıkladı. Burcu Özberk'in başrolü Murat Boz ile paylaştığı Rüyanda Görürsün, 3 Şubat'tan itibaren platformda seyirciyle buluşacak. Böylelikle Türkiye'de yerli içerik üreten dijital platform sayısı 11'e yükselecek.

 

Lanistar Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Rüyanda Görürsün filminin yönetmen koltuğunda Cemal Alpan oturuyor. Umut Açıkalın'ın kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Şerif Erol, Devrim Yakut, Feridun Düzağaç, Ekin Mert Daymaz ve Uğur Uzunel de yer alıyor.

Rüyanda Görürsün'ün paylaşılan konusu ise şöyle:

 

Film, aşka ve evliliğe inanmayan Engin ile Pelin'i bir rüyada buluşturuyor. Güce, başarıya ve lüks yaşama değer veren iş insanı Engin, hayatta her istediğini elde ederken orta sınıf bir ailenin kızı olan naif, hayalperest ve güçlü Pelin onu olduğu gibi kabul edecek beyaz atlı prensini beklemesi gerektiğine inanıyor. İkilinin yolları bir partide kesişiyor ve ne olduğunu hatırlamadıkları gecenin sonunda kendilerini iki yıldır evli oldukları bir rüyada buluyorlar. Önceleri birbirine tahammül edemeyen Pelin ve Engin bu kabustan uyanmak için türlü yollar denerken, yaşadıklarının etkisiyle giderek birbirine bağlanıyor. Tam kabusları aile oldukları ve sonsuza dek sürmesini istedikleri bir rüyaya dönüşecekken eski hayatlarında, birbirlerinden uzak iki aşık olarak uyanıyorlar. Artık aşklarını rüya gibi bir hikayeye dönüştürme yolunda kaderleri kendi ellerinde.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.