Aamir Khan, Dangal'ın vizyonu öncesi Türkiye'deki hayranlarına seslendi

8.593 Gösterim
17 Ağustos 2017 17:00
Aamir Khan, Dangal'ın vizyonu öncesi Türkiye'deki hayranlarına seslendi

Aamir Khan'ın yeni filmi Dangal'ın vizyona girmesine bir gün kala oyuncu Türkiye'deki hayranlarına seslendi. 


Hindistan'da ve dünyada büyük ilgiyle takip edilen yapımcı ve oyuncu Aamir Khan'ın yeni filmi Dangal Türkiye'de yarın vizyona girecek. Film, bir güreş hayranı olan Mahavir Singh Phogat'ın kızlarına güreş eğitimi vermesini ve kızlarının güreş sporunda büyük başarılara imza atan ilk Hintli kadın güreşçiler olmalarını anlatan bir hikâyeyi konu alıyor. Aynı zamanda filmde sosyal baskının kadınlar üzerinde yarattığı zorluklara da değinilmekte.

 

Aamir Khan'ın başrolünü canlandırdığı filmde senaryo ve yönetmenlik koltuğunda ise Nitesh Tiwari oturmakta. Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh, Sanya Malhotra, Aparshakti KhuranaZaira WasimSuhani BhatnagarRitwik Sahore ise oyuncu kadrosunda bulunan diğer isimler. 

 

İsmini Hindistan'daki güreş yarışmalarından alan filmin başrolünde Aamir Khan'ın yer alıyor olması, filmin Türkiye'de oldukça ilgi göreceği beklentisini oluşturdu. Aamir Khan'da Türkiye'deki hayranlarına bir video ile seslendi.  “Dangal filmim Türkiye’de yarın gösterime giriyor... Umarım beğenirsiniz!” demesinin ardından Türk izleyicilerin filmle ilgili düşüncelerini öğrenmek için ne kadar heyecanlı olduğunu da belirtti.

Geeta va Babita rollerini canlandıran oyuncular film için yaklaşık 6-7 ay güreş eğitimi alırken Aamir Khan ise film çekimlerinden önce çok fazla kilo alıp karakterin gençliğini canlandırmak içinse bir o kadar kilo vermişti. Filmin fragmanı ise aşağıda yer almakta. 

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.