7. Koğuştaki Mucize, Avrupa ve Azerbaycan'da şimdiye kadar toplam 400 bin seyirci tarafından izlendi

5.709 Gösterim
11 Kasım 2019 17:45
7. Koğuştaki Mucize, Avrupa ve Azerbaycan'da şimdiye kadar toplam 400 bin seyirci tarafından izlendi

Türkiye'de yılın en başarılı gişe sonuçlarından birine imza atan 7. Koğuştaki Mucize, yurtdışında da seyirciden ilgi görüyor.


Türkiye'de 615.411 seyirciyle açılışını gerçekleştiren 7. Koğuştaki Mucize, 31 günde toplam 4.047.286 seyirciye ulaştı. Filmin bu gişe başarısı ise yalnızca Türkiye ile sınırlı kalmadı. Avrupa ve Ortadoğu'da birçok ülkede gösterime giren film, son bildirilen sonuçlara göre Avrupa'da vizyona girdiği ülkeler ve Azerbaycan'da toplam yaklaşık 400 bin seyirci tarafından izlendi.

 

Almanya'da 106 salonda gösterime giren 7. Koğuştaki Mucize, bir ayda yaklaşık 245 bin seyirci tarafından izlendi. Şu ana kadar elde ettiği sonuçlar göz önüne alındığında filmin, Almanya'da en çok izlenen 10 Türkiye yapımından biri olabileceği belirtiliyor. Film bu alanda şimdiden 16. sırada yer alıyor.

 

Azerbaycan'da Türkiye'den bir hafta sonra gösterime giren 7. Koğuştaki Mucize, ülkede şu ana kadar yaklaşık 90 bin seyirci tarafından izlendi. Yine son bilgilere göre filmin Avrupa'nın diğer ülkelerindeki performansından örnekleri çeşitlendirmek gerekirse; Avusturya'da şu ana kadar yaklaşık 23 bin kişi tarafından izlenen film, Hollanda'da ise yaklaşık 27 bin seyirciyle buluştu. Film, Fransa'da ise takribi 6 bin seyirci tarafından izlendi.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.