2017 Sundance Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu

2.203 Gösterim
1 Aralık 2016 13:00
2017 Sundance Film Festivali'nde yarışacak filmler belli oldu

Her yeni yılın festival sezonunu açan Sundance Film Festivali'nin 2017 programı belli oldu. 2017 Sundance'ta birçok ilgi çekici bağımsız yapım yarışacak.


Özellikle Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bağımsız film sektörünün kalbi olarak gösterilen Sundance Film Festivali, 2017 programını açıkladı. 19-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalin, alışılageldik bölümlerinde yine ilgi çekici bağımsız yapımların gösterimleri düzenlenecek.

ABD - Dram Filmleri

  • Band Aid - Zoe Lister-Jones
  • Beach Rats - Eliza Hittman
  • Brigsby Bear - Dave McCary
  • Burning Sands - Gerard McMurray
  • Crown Heights - Matt Ruskin
  • Golden Exits - Alex Ross Perry
  • The Hero - Brett Haley
  • I Don’t Feel at Home in This World Anymore - Macon Blair
  • Ingrid Goes West - Matt Spicer
  • Landline - Gillian Robespierre
  • Novitiate - Maggie Betts
  • Patti Cake$ - Geremy Jasper
  • Roxanne Roxanne - Michael Larnell
  • To the Bone - Marti Noxon
  • Walking Out - Alex Smith, Andrew Smith
  • The Yellow Birds - Alexandre Moors

ABD - Belgesel Filmleri

  • Casting Jon Benet - Kitty Green
  • Chasing Coral - Jeff Orlowski
  • City of Ghosts - Matthew Heineman
  • Dina - Dan Sickles, Antonio Santini
  • Dolores - Peter Bratt
  • The Force - Pete Nicks
  • Icarus - Bryan Fogel
  • The New Radical - Adam Bhala Lough
  • Nobody Speak: Hulk Hogan, Gawker and Trials of a Free Press - Brian Knappenberger
  • Quest - Jonathan Olshefski
  • Step - Amanda Lipitz
  • Strong Island - Yance Ford
  • Trophy - Shaul Schwarz
  • Unrest - Jennifer Brea
  • Water & Power: A California Heist - Marina Zenovich
  • Whose Streets? - Sabaah Folayan

Dünya Sineması - Dram Filmleri

  • Axolotl Overkill - Helene Hegemann
  • Berlin Syndrome - Cate Shortland
  • Carpinteros (Woodpeckers) - José María Cabral
  • Don’t Swallow My Heart, Alligator Girl! - Felipe Bragança
  • Family Life - Alicia Scherson, Cristián Jiménez
  • Free and Easy - Jun Geng
  • God’s Own Country - Francis Lee
  • My Happy Family - Nana & Simon
  • The Nile Hilton Incident - Tarik Saleh
  • Pop Aye - Kirsten Tan
  • Sueño en otro idioma (I Dream in Another Language) - Ernesto Contreras
  • The Wound - John Trengove

Dünya Sineması - Belgesel Filmleri

  • The Good Postman - Tonislav Hristov
  • In Loco Parentis - Neasa Ní Chianáin, David Rane
  • It’s Not Yet Dark - Frankie Fenton
  • Joshua: Teenager vs. Superpower - Joe Piscatella
  • Last Men in Aleppo - Feras Fayyad, Steen Johannessen
  • Machines - Rahul Jain
  • Motherland - Ramona Diaz
  • Plastic China - Jiu-liang Wang
  • Rumble: The Indians Who Rocked The World - Catherine Bainbridge
  • Tokyo Idols - Kyoko Miyake
  • Winnie - Pascale Lamche
  • The Workers Cup - Adam Sobel

NEXT Seçkisi

  • Columbus - Kogonada
  • Dayveon - Amman Abbasi
  • Deidra & Laney Rob a Train - Sydney Freeland
  • A Ghost Story - David Lowery
  • Gook - Justin Chon
  • L.A. Times - Michelle Morgan
  • Lemon - Janicza Bravo
  • Menashe - Joshua Z Weinstein
  • Person to Person - Dustin Guy Defa
  • Thoroughbred - Cory Finley