14 Haziran'da Disney Plus Türkiye'de yayınlanacak Engin Akyürek'li Kaçış'tan yeni fragman!

8.726 Gösterim
6 Haziran 2022 13:22
14 Haziran'da Disney Plus Türkiye'de yayınlanacak Engin Akyürek'li Kaçış'tan yeni fragman!

Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Disney+'ın ilk yerli yapımı Kaçış'tan yeni bir fragman yayınlandı. Dizi, Disney+'ın Türkiye'de yayın hayatına başlayacağı 14 Haziran'dan itibaren platform üzerinden izlenebilecek.


Ülkemizde 1000'den fazla film, 400’ün üzerinde dizi ve 170 orijinal yapımdan oluşan bir içerik arşiviyle 14 Haziran'dan itibaren faaliyete başlayacak olan Disney+'ın ilk yerli yapımı Kaçış, izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Platformun lansmanına günler kala diziden yeni bir fragman yayınlandı.

 

Başrollerinde yer alan Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu'nun yanı sıra oyuncu kadrosunda Onur Bay, Aras Aydın, Leyla Tanlar, Levent Ülgen, Aziz Çapkurt, Adem Yılmaz ve Serkan Genç gibi isimlerin yer aldığı Kaçış'ın hikâyesinde Engin Akyürek, senaryosunda ise İsimsizler ve Poyraz Karayel gibi yapımlarda görev alan Ali Doğançay'ın imzası bulunuyor.

 

Yağız Alp Akaydın'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, araştırma yapmak üzere sınır ötesindeki bir Ezidi köyüne gizlice geçen bir grup muhabirin radikal bir terör örgütünün eline düşmesi sonrasında yaşananları konu ediniyor.

 

Dizi, platformun yayına başlayacağı 14 Haziran'dan itibaren Disney Plus Türkiye üzerinden izlenebilecek.

Sitemiz uygulama işlevleri için cookie (çerez) kullanıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.